دسته
لينكدوني
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 19645
تعداد نوشته ها : 47
تعداد نظرات : 3
Rss
طراح قالب
GraphistThem271

 

آدامس نعناييي:آدامس هاي نعنايي خنك كننده است شما با خوردن اين آدامس احساس مي‌كنيد سرشار از انرژي شده و مي‌توانيد كار خود را در مدت زمان كمتري انجام دهيد بالاترين هدفتان در زندگي جلو راندن خانواده با انجام به موقع كارها و روحيه بخشيدن به آنها در مواقع ضروري است شما احساس برتري و اعتماد به نفس عجيبي داريد.

 

آدامس هاي موزي:شخصيت افرادي كه آدامس هاي موزي را ترجيح مي‌دهند معمولا با نوآوري و خلاقيت همراه است بنابراين همواره سرشار از ايده هاي خلاق و مثبت و سازنده اند.آنها به دنبال شكار مجوزهاي جديد براي ارائه ي برنامه هاي جديد در حوزه هاي مختلف كاري و زندگي خود هستند.

 آدامس هاي دارچيني:افرادي كه عاشق آدامس هاي دارچيني و يا حتي خميردندان هاي با طعم دارچين هستند افرادي احساساتي و رمانتيك بوده و هميشه احساس نزديكي بيشتري با افراد به ويژه همسرشان دارند آنها شادي و نشاط و دوست داشتن را به ديگران منتقل كرده.

 

آدامس هاي سفيد كننده ي دندان:جويدن آدامس هاي با طعم تند كه در واقع خاصيت سفيد كننندگي دندانها را نيز دارد به انسان آرامش عجيبي مي‌بخشند و در حقيقت نوعي آرامبخش قوي هستند اگر شما عاشق چنين طعمهايي هستيد مطمئنا عاشق يك استراحت كوتاه مدت در زندگي سراسر جنب و جوش خود هستيد اعلام تنفس در طول روز شما را شاد و سرحال مي‌سازد.

 

 آدامس هاي توت فرنگي:افرادي سختكوش هستند كه هميشه آماده كشف چيزهاي جديدند امتحان كردن چيزهاي جديد مي‌تواند روحيه ي شما را شادتر كند و انرژي بيشتري براي ادامه كارتان به شما بدهد.آدامس هاي پرتقالي:افرادي به شدت اجتماعي و عاشق طبيعت هستند شخصيت شاد و اجتماعي آنها باعث مي‌شود مردم فكر كنند سالهاست آنها را مي‌شناسند در خانه ي شما هميشه به روي ديگران باز است و دوستان روي سخنان و كمكهاي فكري شما حساب مي‌كنند                        

Smile

 

دسته ها : تست روانشناسي
1389/11/30 16:4

 

۱–چگونه مي توان يك زرافه را داخل يك يخچال قرار داد؟

۲- چگونه مي توان يك فيل را داخل يك يخچال قرار داد؟

۳- شير، سلطان جنگل، تمام حيوانات را به يك گردهمايي فرا مي خواند. تمام حيوانات بجز يكي از اين حيوانات در اين گردهمايي شركت مي كنند. حيواني كه غايب بوده كدام است؟

۴- شما بايد از يك رودخانه عبور كنيد. اين رودخانه محل زندگي تمساحها است. چگونه از آن عبور مي كنيد؟

.

.

.

.

.

و اما پاسخ ها:

۱- پاسخ درست اين است: در يخچال را باز كنيد، زرافه را در آن قرار دهيد و سپس در يخچال را ببنديد. اين سوال به ما ياد مي دهد كه نبايد براي كارهاي ساده دنبال راه حلهاي پيچيده بگرديم.

۲- دريخچال را باز كنيد، فيل را در آن قرار دهيد و سپس در يخچال را ببنديد. اين پاسخ اشتباه است، پاسخ درست اين است، در يخچال را باز كنيد. زرافه را بيرون بياوريد، فيل را در يخچال بگذاريد و سپس در يخچال را ببنديد. اين سوال به ما ياد مي دهد كه براي حل مساله، به فعاليتهاي قبلي نيز فكر كنيم.

۳- پاسخ درست اين است : فيل. چون فيل داخل يخچال بوده و نمي توانسته در گردهمايي شركت كند. اين سوال به ما ياد مي دهد كه در حل مساله نبايد فرضيات قبلي را فراموش كنيم.

بسيار خوب! اگر به ٣ سوال اول پاسخ درست نداده ايد هنوز يك شانس ديگر داريد.

۴- پاسخ درست اين است با شنا از رودخانه عبور كنيد. تمام تمساحها در گردهمايي حيوانات هستند و خطري شما را تهديد نمي كند. اين سوال به ما ياد مي دهد كه از اشتباهات گذشته پند بگيريم

دسته ها : تست روانشناسي
1389/11/30 16:2

اين تست از كتاب” كوكولوژي” اثر «تاداهياكو ناگاوو» و « ايسامو سايتو» كه بازي‌هاي جذاب و سرگرم‌كننده خودشناسي و روان‌شناسي را دربردارد، انتخاب شده اين كتاب توسط چكاد سرامي و شاهين دهقان ترجمه شده است.

 


كوكولوژي (kokology) تركيب دو واژه كوكورو (kokoro) به معناي ذهن، روح و احساسات در زبان ژاپني و لوژي (logia) به معناي شناختن و مطالعه به زبان يوناني است.


مطالب و مباحث اين كتاب براي هر فردي در سنين مختلف جذاب خواهد بود و به همين دليل يكي از پرفروش‌ترين كتاب‌ها در دو كشور آمريكا و ژاپن بوده است. 
   

پرنده آبي

 روزي پرنده اي آبي رنگ ناگهان از پنجره وارد اتاق شما ميشود و در آنجا به دام مي افتد.


چيزي در اين پرنده شما را به خود جذب ميكند و تصميم ميگيريد آن را نگه داريد.
اما روز بعد در عين شگفتي متوجه ميشيد رنگ پرنده از آبي به زرد تغيير كرده است.
اين پرنده استثنايي دوباره تغيير رنگ مي دهد و در صبح روز سوم به رنگ قرمز روشن در مي آيد و در روز چهارم سياه رنگ است.

سوال؟
اكنون روز پنجم است، وقتي از خواب برمي خيزيد اين پرنده چه رنگي است؟1. پرنده تغيير رنگ نمي دهد و سياه باقي مي ماند.


2. پرنده به رنگ آبي كه در ابتدا داشت باز ميگردد.


3. پرنده سفيد مي شود.


4. پرنده طلايي مي شود.

 
 

جواب تست شناخت احساسات :

 .......................

.

 

پرنده اي كه در اتاق شما بدام افتاد، نماد خوشبختي است، اما ناگهان تغيير رنگ داد و در شما دلهره و اضطرابي نسبت به ناپايداري خوشي و شادماني بوجود آورد.
عكس العمل شما در اين وضعيت نشان دهنده ي پاسخ شما به مشكلات و بلاتكليفي ها در زندگي واقعي است.1. كساني كه گفتند پرنده سياه باقي ميماند ديدگاهيي بدبينانه دارند.


آيا شما باور داريد اوضاع هيچ وقت بهبود نمي يابد؟ به ياد داشته باشيد هميشه پايان شبه سيه سپيد است.2. كساني كه گفتند پرنده دوباره آبي ميشود خوش بين و عمل گرا هستند.


شما باور داريد زندگي تركيبي از خوب و بد است و مقابله كردن و سرسختي نشان دادن در برابر اين واقعيت سودمند نيست. مشقات و ناملايمات را با خونسردي مي پذيريد و اجازه مي دهيد زندگي روال طبيعي خود را طي كند. اين ديدگاه باعث ميشود از تلاطم ناملايمات و سختيها با موفقيت بيرون آييد.3. كساني كه گفتند پرنده سفيد ميشود در برابر فشارهاي زندگي مصمم و خونسردند.


شما در زمان بحران وقت خود را در ترديد و دودلي تلف نمي كنيد اگر وضعيت بغرنج شود ترجيح ميدهيد جلوي ضرر را بگيريد و به دنبال راه ديگري براي رسيدن به هدفتان مي گرديد و در غم و اندوه گرفتار نمي شويد. اين روش محتاطانه بدين معني است كه اوضاع بطور طبيعي بر وفق مراد شما پيش خواهد رفت.4. كساني كه گفتند پرنده طلايي ميشود ، بي باك و نترس هستند.


شما معني بحران را نميدانيد براي شما هر بحراني ، يك فرصت است. اين جمله ناپلئون كه گفته است «غير ممكن ... ، اين واژه فرانسوي نيست » درمورد شما صدق ميكند. اما مواظب باشيد اين اعتماد به نفس زياد ، مرز بين شجاعت و حماقت را از بين نبرد

دسته ها : تست روانشناسي
1389/11/30 16:1

هنگامي‌كه به حمام مي‌رويد اولين قسمتي كه از بدنتان را مي‌شوريد كدام ناحيه است؟ اين موضوع كه شما هنگامي‌ كه به حمام مي‌رويد كدام ناحيه از بدنتان را مي‌شوريد داراي روان شناسي جالبي مي‌باشد.

آيا شما به حمام ميرويد اول صورت، زير بغل، موهاي سر، قفسه سينه يا شانه هايتان را مي‌شوريد؟ يا ساير اعضاي بدنتان را مي‌شوريد.

 

آيا تا كنون به پاسخ اين سوال فكر كرده ايد آيا به اين موضوع دقت كرده‌ايد ؟؟قبل از اينكه اين متن را بخوانيد اول تصميم بگيريد و فكر كنيد كه كدام ناحيه از اعضاي بدنتان را در ابتدا مي‌شوريد و بعد اين تست را ادامه دهيد.

 

 

اگر شما شخصي هستيد كه هنگام ورود به حمام صورت خود را مي‌شوريد:

پول براي شما اهميت بسياري دارد اما نسبت به اهمتي كه پول در زندگي شما دارد كوشش كمي‌براي به دست آوردن آن انجام ‌مي‌دهيد سطح تقاضا و تلاش شما داراي توازن نمي‌باشد . در صحبت هاي خود خيلي پايبند صداقت نيستيد و براي اينكه به مقصود خود برسيد گاهي اوقات صداقت خود را فراموش مي‌كنيد . افرادي كه در اطراف شما هستند به دليل رفتارهاي متفاوتي كه شما انجام مي‌دهيد قادر به درك صحيحي از شما نيستند ولي شما به تفكرات ديگران راجع به خودتان اهميت زيادي نمي‌دهيد و معمولا كارهايي را كه خودتان دوست داريد و طبق خواسته و ميل خودتان باشد انجام مي‌دهيد.

 

اگر شما شخصي هسيتد كه ابتدا زير بغل خود را مي‌شوريد:

شما شخصي قابل اعتماد و بسيار مسئول هستيد و هر كاري كه بر عهده شما گذاشته مي‌شود را به خوبي انحام مي‌دهيد . شخصي كاملا مردمي‌هستيد و به همين دليل و ويژگي كه داريد بسياري از افراد مطيع شما هستند و ارزش بالايي را براي شما  قائل هستند ، زيرا شما اگر دوستي داشته باشيد كه در قطب شمال زندگي كند و به كمك شما احتياج داشته باشد بلافاصله با شنيدن اين خبر به كمك او مي‌رويد . اما توصيه مي‌كنيم اينقدر صادق نباشيد زيرا باعث مي‌شود كه متحمل  ضربات جبران ناپذيري شويد .

 

اگر شما شخصي هستيد كه ابتدا موهاي سر خود را مي‌شوريد:

اين افراد هنرمند، خلاق، هستند و معمولا داراي افكاري مثبت هستند كه باعث مي‌شود ديگران را به خود جذب كنند . اين افراد معمولا آنقدر در روياهايي خود غوطه ور مي‌شوند كه گاهي فراموش مي‌كنند در حال حاضر و در اين زمان به سر مي‌برند . براي به دست آوردن پيروزيها و موفقيت ها با تلاش مدام و پيوسته  پيش مي‌رويد . شما قادر به درك موضوعاتي هستيد كه ديگران نمي‌توانند آن را درك كنند . موقعيت اجتماعي براي شما بسيار مهم تر از جنبه ي اقتصادي آن مي‌باشد. به خانواده و دوستانتان اهميت زيادي مي‌دهيد.

 

اگر شما شخصي هستيد كه اول قفسه‌ي سينه تان را مي‌شوريد:

شما شخصي هستيد كه زياد اهل حرف و سخن نيستيد و ترجيح مي‌دهيد در مورد كاري صحبت نكنيد تا اين كار به اتمام برسد و بعد در مورد آن صحبت مي‌كنيد ، آدمي‌رك هستيد.آرامش خيال و آسودگي بزرگترين هدف شما در زندگي است . شما شخصي هستيد كه نمي‌توانيد افرادي كه به نوعي حواس پرت يا پريشان هستند تحمل كنيد . شما هميشه تمايل به كارهاي جديد و نو داريد و از تمام وقايع جديد و متنوع استقبال مي‌كنيد .

 

اگر شما شخصي هستيد كه اول شانه‌هايتان را مي‌شوريد:

اين افراد  معمولا در همه‌ي كارهاي خود با نااميدي وارد مي‌شوند به همين دليل نمي‌توانند پيروز ميدان شوند جون از ابتداي امر با نا اميدي وارد مي‌شوند . علي رغم توانايي هاي زيادي كه داريد تا كنون پيشرفت قابل توجهي نصيب شما نشده است . دوست داريد وقت خود را در تنهايي بگذرانيد و از تفريحات جمعي فراري هستيد . پول براي شما در زندگي تان تاثيري وافر و باور نكردني دارد در حالي كه بر تمام قعاليت هاي شما تاثير مستقيمي‌دارد .

 

ساير نقاط بدن:

شما شخصي بسيار متعادل هستيد، به راحتي مي‌توانيد درون خود را كنترل كنيد و بر احساسات قلبي تان فائق شويد . شما  فردي فعال  و پويا نيستيد بايد اين موضوع را ياد بگيريد كه اين حس را در خود بيدار سازيد تا بتوانيد زندگي تان را از هيجان سرشار كنيد . شما شخصي دوست داشتني هستيد و به هر مجلسي كه قدم بگذاريد دوستان زيادي را براي خود پيدا مي‌كنيد.

 

 

دسته ها : تست روانشناسي
1389/11/30 15:59
X